Paco Rabanne - zapachy dla kobiet i mężczyzn

2020-07-09

 Kultowa i najbardziej znana marka wśród Polek i Polaków, tworząca ponadczasowe zapachy w jednej linii zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Znana z reklam telewizyjnych marka Paco Rabanne https://indizio.pl/ to przede wszystkim gra zmysłowości, dynamiczności i seksapilu.

Najbardziej znane zapach tej marki przypadły do gustu milionom klientów na całym świecie. Mowa tu o One Million i jego odpowiedniku Lady Million. Zapachy, które w swoich nutach posiadają lekko wyczuwalną woń orientu i miodu. Drzewno - kwiatowe, kuszące i nadające subtelności perfumy to nie tylko jeden zestaw. Drugim kultowym zestawem od Paco Rabane jes męski zapach zwycięstwa zamknięty we flakonie przypominającym puchar a dla kobiet to inspirowany postacią Kleopatry- Olympéa. Na zwrócenie uwagi zasługuje tu rownież kompozycja zawierające wybuchowa i erotyczna mieszankę zarówno dla pań i panów. Śmiałe orientalne kompozycje Pure XS na pewno trafią do młodych.

Marka Paco Raban to idealny pomysł na prezent dla pary. Znajda tu perfumy nie tylko dojrzali i eleganccy ale Ci szaleńcy czerpiący z życia.