Czym są kurtyny typu PCV?

2020-07-26

Otóż, kurtyny PCV można otrzymać na specjalne indywidualne zamówienie. Możliwy jest także zakup pasów z folii PCV oraz ich zawiesia. O tym powinniśmy wiedzieć. Wiele firm w Polsce trudni się produkcją kurtyn PCV. To sprawia, że są one bardzo łatwo dostępne w naszym kraju. Z ich zakupem nie ma praktycznie żadnego problemu.


Czym są kurtyny paskowe?


Żeby wyprodukować kurtyny paskowe, potrzebne są specjalne pasy z folii PCV. Warto wiedzieć, że najczęściej pełnią one funkcje bram paskowych oraz odpowiednich przegród, które znajdują się w pomieszczeniach. Często stosuje się je także jako osłony maszyn. Kurtyny paskowe świetnie sprawdzają się nie tylko w obiektach przemysłowych, centrach logistycznych, ale także w halach. 


Co powinniśmy wiedzieć o kurtynach przesuwanych?


Kurtyny PCV https://www.systemo.eu/oferta/kurtyny-paskowe/ można wykonać także w wersji przesuwnej. Taką możliwość powinno się zastosować w takich miejscach, w których występuje ruch ze zmiennym natężeniem. Na te cechy powinniśmy zwracać szczególną uwagę, gdyż wtedy lepiej zrozumiemy zastosowanie oraz przeznaczenie kurtyn PCV.